Meer afbeeldingen

CBL-SFP+AOC-5M

Excl. BTW: € 80,06 Incl. BTW: € 96,87

Snel overzicht

10G, SFP+, Active Optical Fiber 850 nm, 5m, orange
Bel of mail voor levertijd.

Details

CBL-SFP+AOC-5M 5M 10GbE SFP+ TO SFP+ Fiber Active Optical Cable (AOC),RoHS
Artikelnummer CBL-SFP+AOC-5M
Manufacturer Supermicro
Component Type Add on Card
Kenmerken
Lengte snoer 5 m
Aansluiting 1 SFP+
Aansluiting 2 SFP+
Geslacht connector Male connector / Male connector
Kleur kabel Oranje
Ondersteunde golflengten 850 nm

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.