Meer afbeeldingen

CBL-QSFP+AOC-3M

Excl. BTW: € 383,90 Incl. BTW: € 464,52

Snel overzicht

IB-QDR, QSFP+, 3m, 850nm
Bel of mail voor levertijd.

Details

CBL-QSFP+AOC-3M 3M 40GbE QSFP TO QSFP QDR Fiber Active Optical Cable (AOC)
Artikelnummer CBL-QSFP+AOC-3M
Manufacturer Supermicro
Component Type Add on Card
Kenmerken
Lengte snoer 3 m
Aansluiting 1 QSFP+
Aansluiting 2 QSFP+
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel Oranje
Golflengte 850 nm

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.