Meer afbeeldingen

CBL-Q4SFP+AOC-3M

Excl. BTW: € 363,40 Incl. BTW: € 439,71

Snel overzicht

Cable ETHERNET,40GbE QSFP+ to 4x 10GbE SFP+,FIBER,ACTIVE,PULL,3M
Bel of mail voor levertijd.

Details

CBL-Q4SFP+AOC-3M ETHERNET,40GbE QSFP+ to 4x 10GbE SFP+,FIBER,ACTIVE,PULL,3M
Artikelnummer CBL-Q4SFP+AOC-3M
Manufacturer Supermicro
Component Type Add on Card
Kenmerken
Lengte snoer 3 m
Aansluiting 1 SFP+
Aansluiting 2 SFP+
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel Oranje
Ondersteunde golflengten 850 nm

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.