CBL-NTWK-0854

Excl. BTW: € 16,73 Incl. BTW: € 20,24

Snel overzicht

Cable LC/LC,DUPLEX,OM3 10G Multimode 50/125 AQUA,3M,RoHS/REACH
Levertijd 1 a 2 dagen, 11 op voorraad.
OF

Details

CBL-NTWK-0854 LC/LC,DUPLEX,OM3 10G Multimode 50/125 AQUA,3M,RoHS/REACH
Artikelnummer CBL-NTWK-0854
Manufacturer Supermicro
Component Type Cable

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.