CBL-NTWK-0689

Excl. BTW: € 19,20 Incl. BTW: € 23,23

Snel overzicht

Cable LC/LC Singlemode 9/125 micron, 10M, Yellow Fiber
Bel of mail voor levertijd.

Details

CBL-NTWK-0689 LC/LC Singlemode 9/125 micron, 10M, Yellow Fiber
Artikelnummer CBL-NTWK-0689
Manufacturer Supermicro
Component Type Cable

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.