CBL-NTWK-0678

Excl. BTW: € 18,78 Incl. BTW: € 22,72

Snel overzicht

Cable OM3 LC/LC Multimode Duplex 50/125micron, 5M, 10Gb Aqua Fiber
Bel of mail voor levertijd.

Details

CBL-NTWK-0678 OM3 LC/LC Multimode Duplex 50/125micron, 5M, 10Gb Aqua Fiber
Artikelnummer CBL-NTWK-0678
Manufacturer Supermicro
Component Type Cable

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.