CBL-NTWK-0522

Excl. BTW: € 18,50 Incl. BTW: € 22,39

Snel overzicht

Cable Fiber Cbl, LC/LC Duplex (2 Stand) Multimode 50/125 5M
Bel of mail voor levertijd.

Details

CBL-NTWK-0522 Fiber Cbl, LC/LC Duplex (2 Stand) Multimode 50/125 5M
Artikelnummer CBL-NTWK-0522
Manufacturer Supermicro
Component Type Cable

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.