CBL-FB-03F

Excl. BTW: € 36,97 Incl. BTW: € 44,73

Snel overzicht

Cable 3FT LC/LC DUPLEX ZIP W/ CLIPS MM 50/125
Bel of mail voor levertijd.

Details

CBL-FB-03F 3FT LC/LC DUPLEX ZIP W/ CLIPS MM 50/125
Artikelnummer CBL-FB-03F
Manufacturer Supermicro
Component Type Cable

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.