Meer afbeeldingen

CBL-C5E-YL07M

Excl. BTW: € 11,10 Incl. BTW: € 13,43

Snel overzicht

HD Flex Fiber Round Harness, Single-mode, 8-Fiber, LSZH, MPO (F) to Push/Pull Duplex LC, 60.96 cm (24") Breakout, Standard IL, 7m
Bel of mail voor levertijd.

Details

CBL-C5E-YL07M CAT5E 350MHz Rated Patch Cable, Yellow, 7M w/ Snagfree Boot
Artikelnummer CBL-C5E-YL07M
Manufacturer Supermicro
Component Type Cable
Kenmerken
Lengte snoer 7 m
Soort kabel LSZH
Aansluiting 1 MPO
Aansluiting 2 LC
Geslacht connector Vrouwelijk
Draad modus structuur Single-mode
Verpakking
Aantal 1

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.