Meer afbeeldingen

AOC-E10GSFPSR

Excl. BTW: € 120,67 Incl. BTW: € 146,01

Snel overzicht

AOC-E10GSFPSR, 10Gb Ethernet ,RoHS, Hot-pluggable SFP+ footprint
Levertijd 1 a 2 dagen, 365 op voorraad.
OF

Details

AOC-E10GSFPSR Add on card, OPTI MOD 10G SR/1000BASE-SX FOR E10G42BTDA
Artikelnummer AOC-E10GSFPSR
Manufacturer Supermicro
Component Type Add on Card
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector SFP+
SFP transceiver type SR
Prestatie
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Golflengte 850 nm
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Certificaten
RoHS compliance

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.