Meer afbeeldingen

AOC-E10GSFPLR

Excl. BTW: € 466,30 Incl. BTW: € 564,22

Snel overzicht

SFP+ transceiver module for long range fiber cables
Levertijd 1 a 2 dagen, 1 op voorraad.
OF

Details

AOC-E10GSFPLR Add on card, [NR]Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10GBASE-LR
Artikelnummer AOC-E10GSFPLR
Manufacturer Supermicro
Component Type Add on Card
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
SFP transceiver standard LR
Golflengte 1310 nm
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
Bekabelingstechnologie 10GBASE-LR
Auto MDI/MDI-X
Kenmerken
Hot-plug ondersteuning
Certificering MSA
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
Gewicht en omvang
Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.