Meer afbeeldingen

AOM-TSFP-709DMZ-AVG

Excl. BTW: € 129,77 Incl. BTW: € 157,02

Snel overzicht

Add-On Mezzanine Controller
Levertijd 1 a 2 dagen, 8 op voorraad.
OF

Details

Add-On Mezzanine Controller
Artikelnummer AOM-TSFP-709DMZ-AVG
Manufacturer Supermicro
Component Type N/B
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Maximaal bereik 300 m
Ethernet LAN
Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet
Kenmerken
Kleur van het product Zilver, Wit
Plug and play
Gemakkelijk te installeren
RoHS compliance
Certificering RoHS, REACH

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.